Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Przełożona 15. kolejka

28-02-2017 8:47 | Karolina

logo

Kolejka 15., która miała być rozgrywana 10.03 została przełożona na 28.04
Komentarzy: 0 | Więcej »

Podsumowanie 13. kolejki

27-02-2017 7:49 | Karolina

logo

Podsumowanie 13. kolejki
Komentarzy: 0 | Więcej »

Terminarz!

22-02-2017 12:54 | Arek

Terminarz!

Sprawdź kiedy rozpoczynamy Ligę Rudzkich Orlików!
Komentarzy: 1 | Więcej »

Po Meczu Gwiazd RALK.

21-02-2017 12:24 | Kuchcik Jr

Po Meczu Gwiazd RALK.

Z lekkim opóźnieniem ale przedstawiamy krótką relację oraz fotorelację z Meczu Gwiazd RALK 2017, który odbył się 12 lutego w hali rudzkiego MOSiRu.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgłoszone drużyny do sezonu 2017!

21-02-2017 7:52 | Arek

logo

Prezentujemy drużyny zakwalifikowane do I i II ligi LRO...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Podsumowanie 12. kolejki

20-02-2017 8:17 | Karolina

logo

Podsumowanie 12. kolejki
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zmiana w kolejce 12

13-02-2017 9:21 | Karolina

logo

Mecz pomiędzy drużynami Rolnik Mikołów i U.P.G., który miał być rozegrany o godzinie 17:30 został przełożony.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Podsumowanie 11. kolejki

13-02-2017 7:32 | Karolina

logo

 Podsumowanie 11. kolejki
Komentarzy: 0 | Więcej »

Mecz Gwiazd RALK - znamy składy.

07-02-2017 9:51 | Kuchcik Jr

Mecz Gwiazd RALK - znamy składy.

Z przyjemnością przedstawiamy składy na zbliżający się dużymi krokami Mecz Gwiazd RALK 2017...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zebranie przedsezonowe!

06-02-2017 12:58 | Arek

logo

Zapraszamy przedstawicieli drużyn na zebranie organizacyjne dotyczące sezonu 2017 Ligi Rudzkich Orlików.
Komentarzy: 1 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota41:35Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
Orliki — Runda I
Kolejka 8
1 Liga:
CHzP2:4Madej Wróbelwięcej»
(19-05-2019 12:45)
B-ce Team6:6Lambdawięcej»
(19-05-2019 11:30)
Wojak3:4PMMwięcej»
(19-05-2019 10:15)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
Orliki — Runda I
Kolejka 8
2 Liga:
HHT2:6Bar Karolinkawięcej»
(18-05-2019 15:15)
Dam Pack4:3FC VIKINGwięcej»
(18-05-2019 14:00)
Zryw Betlejem4:3FC Kaufhauswięcej»
(18-05-2019 12:45)
TELE-NAT & MILON3:2RST Teamwięcej»
(18-05-2019 11:30)
Team Jack8:3Los Blancoswięcej»
(18-05-2019 10:15)
Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)
Mecz o miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(16-05-2019 19:00)
Orliki — Runda I
Kolejka 7
2 Liga:
RST Team4:3Zryw Betlejemwięcej»
(12-05-2019 16:30)
FC Kaufhaus4:5Wataha Zabrzewięcej»
(12-05-2019 15:15)
Bar Karolinka2:2Team Jackwięcej»
(12-05-2019 14:00)