PrzejdĽ do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Mecz Gwiazd!

04-07-2016 15:12 | Arek

Mecz Gwiazd!

Najlepsi zawodnicy Ligi Rudzkich Orlików zagrajÄ… w wyjÄ…tkowym spotkaniu...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgłoszenia do sezonu 2016/2017.

01-07-2016 14:26 | Kuchcik Jr

logo

W zaĹ‚Ä…czniku komunikat organizacyjny zwiÄ…zany ze zgĹ‚oszeniami do nowego sezonu Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki.
¦ci±gnij ¦ci±gnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Matik wycofany z rozgrywek...

20-06-2016 9:52 | Arek

logo

Punkt 13 regulaminu LRO bezlitosny dla "Matików"...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Silesian Football Night zakończone!

30-05-2016 10:01 | Arek

Silesian Football Night zakończone!

Piłka nożna, festyn rodzinny, akcja charytatywna czyli IV edycja Silesian Football Night Zakończona!
Komentarzy: 0 | Więcej »

rmonoram Silesian Football Night

25-05-2016 13:18 | Arek

logo

SprawdĹş kiedy gra Twoja druĹĽyna!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Silesian Football Night

23-05-2016 10:41 | Arek

logo

Pełna lista drużyn zakwalifikowanych do SFN 2016!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Harmonogram na 14,15 maja.

10-05-2016 11:27 | Kuchcik Jr

logo

14 Maja - Sobota: godz. 14.00 10 Kg Mniej - Sport Rebel - trzeci decydujący o awansie do wielkie finału mecz 15 Maja - Niedziela: godz. 15.30 - pierwszy mecz dwumeczu o III miejsce w I lidze godz. 17.00 - pierwszy mecz finału w I lidze (rywalizacja do 2 zwycięstw) ZAPRASZAMY !
Komentarzy: 0 | Więcej »

Okiem Statysty(ka) Longmani w elicie, Drim Tim w finale!

09-05-2016 18:19 | Benek

Okiem Statysty(ka) Longmani w elicie, Drim Tim w finale!

Maj miesiącem kolejnych rozstrzygnięć! Zapraszam na przegląd tego co działo się w miniony weekend!
Komentarzy: 0 | Więcej »

BaraĹĽe (staty).

07-05-2016 15:47 | Benek

logo


Komentarzy: 0 | Więcej »

Najlepsi strzelcy swoich druĹĽyn- sezon 2015/2016

06-05-2016 11:26 | Karolina

logo

Oto najlepsi strzelcy poszczegóĹ‚nych druĹĽyn w 1. i 2. lidze HLPP Old Boys w sezonie 2015/2016
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 10
2. Liga:
Longman76:41Sor-Drewwięcej»
(09-12-2018 10:20)
Energiczni54:35Gwiazdy Podwórkawięcej»
(09-12-2018 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 11
1. Liga:
Płomień44:61Budsarwięcej»
(09-12-2018 19:00)
Rybnik Team77:67Atomicwięcej»
(09-12-2018 17:30)
Dobermany0:20Be Perfectwięcej»
(09-12-2018 16:00)
Gwiezdno Flota62:86Drim Timwięcej»
(09-12-2018 14:30)
Jaworzno52:59Green Peaswięcej»
(09-12-2018 13:00)
Demons80:46Romuswięcej»
(09-12-2018 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 10
2. Liga:
Zryw68:59Watahawięcej»
(08-12-2018 13:00)
Pia¶niki47:36Olimpiawięcej»
(08-12-2018 11:40)
Killa Bees39:43Wielka Ki¶ć więcej»
(08-12-2018 10:20)
ZGP50:38Se Gramywięcej»
(08-12-2018 9:00)
Siatkówka — Pierwsza runda ligowa
Kolejka 6
Grupa A:
3-ci metr0:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(06-12-2018 21:00)
6 ¦cięć 2.00:2Spiżowi Mocniwięcej»
(06-12-2018 20:00)
NAPALM TEAM2:1RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(06-12-2018 19:00)
Kolejka 5
Grupa B:
Kadra Bobrek Bytom2:1K.S. Volley Katowicewięcej»
(29-11-2018 21:00)