Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Zygzak wicemistrzem!

12-05-2017 10:47 | Karolina

logo

 Zygzak Ruda Slaska wicemistrzem...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Silesian Football Night!

10-05-2017 13:16 | Arek

Silesian Football Night!

Zapisz swoją drużynę do kolejnej edycji turnieju...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Wykluczenie zawodnika

09-05-2017 13:32 | Arek

logo

Niesportowe zachowanie ukarane...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Okiem Statysty(ka) Wyszarpane zwycięstwo, pokaz zespołowej obrony i łyżka dziegciu.

08-05-2017 15:20 | Benek

Okiem Statysty(ka) Wyszarpane zwycięstwo, pokaz zespołowej obrony i łyżka dziegciu.

Zapraszam na przegląd tego co się działo w miniony weekend w hali rudzkiego MOSiR-u. Ponownie w podwójnej formie, czyli nie tylko pisemnej, ale i na skróty niedzielnych meczów, które przygotował Tomek Chrząstek.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Harmonogram dwóch ostatnich kolejek

08-05-2017 8:09 | Karolina

logo

 Harmonogram dwóch ostatnich kolejek
Komentarzy: 0 | Więcej »

Na dwie kolejki przed końcem...

08-05-2017 8:02 | Karolina

logo

 Na dwie kolejki przed końcem...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Podsumowanie 15. kolejki

08-05-2017 7:49 | Karolina

logo

 Podsumowanie 15. kolejki
Komentarzy: 0 | Więcej »

Podsumowanie 24. kolejki

08-05-2017 7:46 | Karolina

logo

 Podsumowanie 24. kolejki
Komentarzy: 0 | Więcej »

Rozkład jazdy w dnaich 06/07 maja

27-04-2017 8:18 | Kuchcik Jr

logo

W dalszej części wiadomości przedstawiamy terminarz rozgrywania spotkań w dniach 06/07 maja.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
Orliki — Runda I
Kolejka 8
1 Liga:
ZZ Kadra Bielszowice6:3MGwięcej»
(19-05-2019 17:45)
ZZ Kadra Bielszowice II11:5Ekspertwięcej»
(19-05-2019 16:30)
FC Pub Pod Łososiem5:2Rezerwawięcej»
(19-05-2019 15:15)
CHzP2:4Madej Wróbelwięcej»
(19-05-2019 12:45)
B-ce Team6:6Lambdawięcej»
(19-05-2019 11:30)
Wojak3:4PMMwięcej»
(19-05-2019 10:15)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
Orliki — Runda I
Kolejka 8
2 Liga:
HHT2:6Bar Karolinkawięcej»
(18-05-2019 15:15)
Dam Pack4:3FC VIKINGwięcej»
(18-05-2019 14:00)
Zryw Betlejem4:3FC Kaufhauswięcej»
(18-05-2019 12:45)
TELE-NAT & MILON3:2RST Teamwięcej»
(18-05-2019 11:30)
Team Jack8:3Los Blancoswięcej»
(18-05-2019 10:15)
Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)