PrzejdĽ do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

RALK 2007/2008

06-08-2007 16:53 | Berdyk

logo

Z dniem 6. sierpnia ruszyĹ‚y zapisy do RALK 2007/2008. ZgĹ‚oszenia prosimy kierować na adres zgloszenia@ralk.one.pl. SzczegóĹ‚owe informacje dotyczÄ…ce miÄ™dzy innymi organizacji i sposobu prowadzenia rozgrywek terminów rozpoczÄ™cia rozgrywek oraz wysokoĹ›ci wpisowego znaleźć moĹĽna w komunikatach przedsezonowych (01/07/08, 02/07/08, 03/07/08), zamieszczonych w dziale komunikaty. ChÄ™tnych serdecznie zapraszamy.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Bobasy drugie, FuFu Fighters czwarte

10-06-2007 19:39 | Berdyk

Bobasy drugie, FuFu Fighters czwarte

ReprezentujÄ…cy RALK Ruda ĹšlÄ…ska zespóĹ‚ Bobasy wywalczyĹ‚ II miejsce w odbywajÄ…cych siÄ™ w Bytomiu IX Mistrzostwach ĹšlÄ…ska w Koszykówce Amatorów.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Mistrzostwa ĹšlÄ…ska w KoszykĂłwce AmatorĂłw

09-06-2007 19:27 | Berdyk

logo

W odbywajÄ…cych siÄ™ w Bytomiu Mistrzostwach ĹšlÄ…ska w KoszykĂłwce AmatorĂłw, druĹĽyny reprezentujÄ…ce RALK Ruda ĹšlÄ…ska, w niedzielÄ™ 10. czerwca 2007 zagrajÄ… o medale !!!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Znamy Mistrza !!!

27-05-2007 21:35 | Andrzej

Znamy Mistrza !!!

Mistrzem Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki sezonu 2006/2007 zostaĹ‚a druĹĽyna Uni-Tek Katowice, pokonujÄ…c w dzisiejszym spotkaniu obroĹ„ców tytuĹ‚u Kociki Stalbet Ruda ĹšlÄ…ska 67:56.
Komentarzy: 0 | Więcej »

DziĹ› decydujÄ…ca rozgrywka.

27-05-2007 10:22 | Andrzej

DziĹ› decydujÄ…ca rozgrywka.

Potrzebny jest trzeci mecz by wyĹ‚onić Mistrza Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki.Trzecie miejsce w ostatniej sekundzie meczu wywalczyĹ‚a druĹĽyna WSHE Bytom.     
Komentarzy: 0 | Więcej »

Pierwsza odsłona finału za nami.

21-05-2007 8:56 | Andrzej

Pierwsza odsłona finału za nami.

W minionÄ… niedzielÄ… odbyĹ‚y siÄ™ pierwsze mecze o miejsca 3-7 jak równieĹĽ o Mistrzostwo RALK 2006/2007.W meczu o 7 miejsce Red Devils pokonali druĹĽynÄ™ Atomic 69:56 i sosnowiczanie majÄ… 13 pkt do odrobienia w meczu rewanĹĽowym.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zapraszamy na Finały 2006/2007

14-05-2007 20:55 | Berdyk

logo

Kibiców oraz zawodników, a takĹĽe sympatyków RALK Ruda ĹšlÄ…ska zapraszamy na FinaĹ‚y Ligi, której pierwsze mecze odbÄ™da siÄ™ w najbliĹĽszÄ… niedzielÄ™ 20. maja 2007 juĹĽ o godzinie 13:00.SzczegóĹ‚y termianrza w zakĹ‚adce terminarzZapraszamy serdecznie
Komentarzy: 0 | Więcej »

Kociki jak wino.

23-04-2007 12:27 | Andrzej

Kociki jak wino.

Znamy pierwszego finalistÄ™ Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki w sezonie 2006/2007. WygrywajÄ…c dwukrotnie z druĹĽynÄ… WSHE Bytom sÄ… nimi zawodnicy Kocików Stalbet Ruda ĹšlÄ…ska. Na drugiego finalistÄ™ przyjdzie nam poczekać aĹĽ do 13. maja, poniewaĹĽ kolejka z z 29. kwietnia zostaje odwoĹ‚ana z powodu zajÄ™tej hali na DzieĹ„ Hutnika.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Nowa wersja serwisu!

15-04-2007 17:50 | Rem

logo

Nowa wersja serwisu amatorskich rozgrywek ligowych organizowanych przez MOSiR Ruda Śląska została uruchomiona!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Wszystkiego co najlepsze...

04-04-2007 9:30 | Andrzej

Wszystkiego co najlepsze...

Wszystkiego najlepszego z okazji ĹšwiÄ…t Wielkanocnych , zawodnikom, sÄ™dziom, oraz kibicom ĹĽyczÄ… organizatorzy Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 10
2. Liga:
Longman76:41Sor-Drewwięcej»
(09-12-2018 10:20)
Energiczni54:35Gwiazdy Podwórkawięcej»
(09-12-2018 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 11
1. Liga:
Płomień44:61Budsarwięcej»
(09-12-2018 19:00)
Rybnik Team77:67Atomicwięcej»
(09-12-2018 17:30)
Dobermany0:20Be Perfectwięcej»
(09-12-2018 16:00)
Gwiezdno Flota62:86Drim Timwięcej»
(09-12-2018 14:30)
Jaworzno52:59Green Peaswięcej»
(09-12-2018 13:00)
Demons80:46Romuswięcej»
(09-12-2018 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 10
2. Liga:
Zryw68:59Watahawięcej»
(08-12-2018 13:00)
Pia¶niki47:36Olimpiawięcej»
(08-12-2018 11:40)
Killa Bees39:43Wielka Ki¶ć więcej»
(08-12-2018 10:20)
ZGP50:38Se Gramywięcej»
(08-12-2018 9:00)
Siatkówka — Pierwsza runda ligowa
Kolejka 6
Grupa A:
3-ci metr0:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(06-12-2018 21:00)
6 ¦cięć 2.00:2Spiżowi Mocniwięcej»
(06-12-2018 20:00)
NAPALM TEAM2:1RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(06-12-2018 19:00)
Kolejka 5
Grupa B:
Kadra Bobrek Bytom2:1K.S. Volley Katowicewięcej»
(29-11-2018 21:00)