Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Zakończenie Ligi Rudzkich Orlików!

25-10-2017 13:55 | Arek

logo

Zapraszamy na uroczyste podsumowanie kolejnego sezonu Ligi Rudzkich Orlików...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Podsumowanie 6. kolejki

23-10-2017 13:25 | Kuchcik Jr

logo

W dalszej części aktualności lista zawieszonych zawodników.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zawieszeni zawodnicy.

16-10-2017 8:01 | Kuchcik Jr

logo

W dalszej części aktualności lista zawieszonych zawodników.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Podsumowanie 3. kolejki

03-10-2017 8:04 | Kuchcik Jr

logo


Komentarzy: 0 | Więcej »

Okiem Statysty(ka) Kolejka II i III, Za długie, nie czytać.

02-10-2017 23:33 | Benek

Okiem Statysty(ka) Kolejka II i III, Za długie, nie czytać.

Za nami trzy kolejki nowego sezonu, więc w ramach rekompensaty za brak „Oka” w ubiegłym tygodniu, postaram się jakoś podsumować to co dotychczas zobaczyłem na parkiecie w wykonaniu każdej z drużyn.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Podsumowanie 2. kolejki

26-09-2017 9:21 | Kuchcik Jr

logo

Podsumowanie 2. kolejki.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Okiem Statysty(ka) Kolejka I, czyli 4 bieg Monstars, Magda i słodko-gorzkie debiuty.

18-09-2017 17:50 | Benek

Okiem Statysty(ka) Kolejka I, czyli 4 bieg Monstars, Magda i słodko-gorzkie debiuty.

Po poprzednim sezonie miałem dosyć i naprawdę wydawało mi się, że ciężko będzie wrócić po wakacjach do tego co wypełniało mi weekendy przez ostatnie 13 lat. Na pokładzie RALK utrzymały mnie dwie rzeczy..
Komentarzy: 0 | Więcej »

Podsumowanie 1. kolejki

18-09-2017 9:34 | Karolina

logo

 Podsumowanie 1.kolejki
Komentarzy: 1 | Więcej »

Ważna informacja organizacyjna!

15-09-2017 17:47 | Arek

logo

Chwilowa zmiana kontaktu email...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Problemy Best Poland...

15-09-2017 17:44 | Arek

logo

Koniec przygody z LRO...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
Orliki — Runda I
Kolejka 8
1 Liga:
CHzP2:4Madej Wróbelwięcej»
(19-05-2019 12:45)
B-ce Team6:6Lambdawięcej»
(19-05-2019 11:30)
Wojak3:4PMMwięcej»
(19-05-2019 10:15)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
Orliki — Runda I
Kolejka 8
2 Liga:
HHT2:6Bar Karolinkawięcej»
(18-05-2019 15:15)
Dam Pack4:3FC VIKINGwięcej»
(18-05-2019 14:00)
Zryw Betlejem4:3FC Kaufhauswięcej»
(18-05-2019 12:45)
TELE-NAT & MILON3:2RST Teamwięcej»
(18-05-2019 11:30)
Team Jack8:3Los Blancoswięcej»
(18-05-2019 10:15)
Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)
Mecz o miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(16-05-2019 19:00)
Orliki — Runda I
Kolejka 7
2 Liga:
RST Team4:3Zryw Betlejemwięcej»
(12-05-2019 16:30)
FC Kaufhaus4:5Wataha Zabrzewięcej»
(12-05-2019 15:15)
Bar Karolinka2:2Team Jackwięcej»
(12-05-2019 14:00)