Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Adam Borowiak

Adam  Borowiak
Zawodnik: Adam Borowiak
Drużyna: Be Perfect
Wiek: 0 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Be Perfect - Rybnik Team31030.0%1333.3%2728.6%000.0%314000184
Gwiezdno Flota - Be Perfect2450.0%020.0%22100.0%000.0%101020364
Be Perfect - Drim Tim2825.0%1250.0%1616.7%2450.0%000200170
Atomic - Be Perfect61060.0%33100.0%3742.9%000.0%20200111513
Be Perfect - Romus41136.4%3933.3%1250.0%5771.4%42603011413
Be Perfect - Budsar31127.3%3742.9%040.0%2450.0%112020181
Green Peas - Be Perfect51145.5%2728.6%3475.0%000.0%12312011312
Rybnik Team - Be Perfect2540.0%1425.0%11100.0%2366.7%000210175
Drim Tim - Be Perfect31225.0%3837.5%040.0%1250.0%527320079
Romus - Be Perfect41233.3%1333.3%3933.3%000.0%0000300116
Budsar - Be Perfect2825.0%1425.0%1425.0%44100.0%101010194
Be Perfect - Green Peas51145.5%3650.0%2540.0%010.0%0112313129
Płomień - Be Perfect1128.3%1425.0%080.0%1250.0%53812033-1
Be Perfect - Budsar040.0%020.0%020.0%1250.0%00012021-3
SUMA4212932.6%236435.9%196529.2%182962.1%231235122321912176
ŚREDNIO3.09.21.64.61.44.61.32.11.60.92.50.91.60.11.48.65.4

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
Orliki — Runda I
Kolejka 8
1 Liga:
ZZ Kadra Bielszowice6:3MGwięcej»
(19-05-2019 17:45)
ZZ Kadra Bielszowice II11:5Ekspertwięcej»
(19-05-2019 16:30)
FC Pub Pod Łososiem5:2Rezerwawięcej»
(19-05-2019 15:15)
CHzP2:4Madej Wróbelwięcej»
(19-05-2019 12:45)
B-ce Team6:6Lambdawięcej»
(19-05-2019 11:30)
Wojak3:4PMMwięcej»
(19-05-2019 10:15)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
Orliki — Runda I
Kolejka 8
2 Liga:
HHT2:6Bar Karolinkawięcej»
(18-05-2019 15:15)
Dam Pack4:3FC VIKINGwięcej»
(18-05-2019 14:00)
Zryw Betlejem4:3FC Kaufhauswięcej»
(18-05-2019 12:45)
TELE-NAT & MILON3:2RST Teamwięcej»
(18-05-2019 11:30)
Team Jack8:3Los Blancoswięcej»
(18-05-2019 10:15)
Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)