Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Adam Szabatowski

Adam Szabatowski
Zawodnik: Adam Szabatowski
Drużyna: Piaśniki Magic Balls
Wcześniej:Ci co nie łażą - do 24-04-2016
Piaśniki Magic Balls - do 05-04-2009
ZGP barhan.pl - do 18-02-2017
Green Peas - do 29-05-2011
Wiek: 43 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Wataha - PMB31225.0%31127.3%010.0%33100.0%404001095
PMB - Dobre Chłopaki101952.6%81650.0%2366.7%3650.0%43721022521
Asy Śląska - PMB111764.7%91464.3%2366.7%3475.0%911011032729
Drozd - PMB91752.9%91656.3%010.0%3742.9%53812162115
Płomień Żory - PMB121866.7%101471.4%2450.0%22100.0%31432052826
Olimpia - PMB112740.7%102245.5%1520.0%22100.0%61702112518
PMB - Wataha62128.6%51631.3%1520.0%2366.7%4042103153
Dobre Chłopaki - PMB92142.9%92045.0%010.0%2366.7%20233142012
PMB - Asy Śląska72035.0%71838.9%020.0%6785.7%851302222021
New York Bricks - PMB183060.0%183060.0%000.0%1250.0%42611113732
PMB - Drozd122941.4%112445.8%1520.0%000.0%831111002521
SUMA10823146.8%9920149.3%93030.0%273969.2%5719761416727252203
ŚREDNIO9.821.09.018.30.82.72.53.55.21.76.91.31.50.62.522.918.5

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
RST Team7:2ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(14-04-2024 12:00)
B-ce Team9:0Swojskie Konfiturywięcej»
(14-04-2024 11:00)
MK ENVIRO5:0KostKevwięcej»
(14-04-2024 10:00)
ANTEO6:0Silesia Bullswięcej»
(14-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota72:56Budsarwięcej»
(13-04-2024 13:00)
Para 2:
Rybnik Team80:60Dobermanywięcej»
(13-04-2024 14:40)
Orliki — Runda I
Kolejka 3
Liga:
Zygzak3:0AKF Ślonskwięcej»
(13-04-2024 12:00)
No Name6:4RED BULLwięcej»
(13-04-2024 11:00)
AWIR9:0Fryncita Streetwięcej»
(13-04-2024 10:00)
HHT7:1SPACE STARSwięcej»
(13-04-2024 9:00)
Kolejka 2
KostKev6:2HHTwięcej»
(07-04-2024 12:00)
RED BULL1:13AWIRwięcej»
(07-04-2024 11:00)
Swojskie Konfitury3:10Zygzakwięcej»
(07-04-2024 10:00)
ZZ Kadra Bielszowice II3:1B-ce Teamwięcej»
(07-04-2024 9:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 1
Para 1:
Budsar80:111Gwiezdno Flotawięcej»
(06-04-2024 16:15)
Para 2:
Dobermany55:66Rybnik Teamwięcej»
(06-04-2024 17:35)