Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Rozgrywki Ligi Rudzkich Orlików - Zawieszone!

19-03-2021 12:01 | MaCzO1948

logo

 Rozgrywki ligowe zawieszone...
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Terminarz Ligi Rudzkich Orlików.

09-03-2021 13:39 | MaCzO1948

logo

 Dostępny jest Terminarz Ligi Rudzkich Orlików.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Spotkanie Organizacyjne 4 marca - 18.15

01-03-2021 15:20 | MaCzO1948

logo

 Zapraszamy kapitanów drużyn na spotkanie organizacyjne...!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Ruszamy Zapisy Sezon 2021 Liga Rudzkich Orlików

05-02-2021 9:45 | MaCzO1948

logo

 Zapraszamy chętne drużyny do udziału w Lidze Rudzkich Orlików.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Start rozgrywek w 2021 przełożony

22-01-2021 15:05 | marcin

logo

Organizator Ligii Old Boys informuje...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Start rozgrywek w 2021

10-01-2021 14:04 | marcin

logo

Organizator Ligii Old Boys informuje.....    
Komentarzy: 0 | Więcej »

Przed 9 kolejką

18-12-2020 11:33 | marcin

logo

W 9 kolejce pauzują nw. zawodnicy ......
Komentarzy: 0 | Więcej »

Drużyna zmieniła nazwę

18-12-2020 11:31 | marcin

logo

Drużyna U.P. Gebauer w trakcie ......
Komentarzy: 0 | Więcej »

Wznowienie rozgrywek

20-11-2020 16:54 | Skubis

logo

 Z radością informujemy, że po dwutygodniowym zawieszeniu rozgrywek, po konsulatcji z kapitanami drużyn podjęliśmy decyzję o wznowieniu zmagań Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki w sezonie 2020/21.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Przed 6 kolejką

16-11-2020 16:13 | marcin

logo

W 6 kolejce pauzują nw. zawodnicy:
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Sezon
Kolejka 1
1 Liga:
FC Pub Pod Łososiem5:1FC KELERISwięcej»
(14-03-2021 17:45)
MakroGeo1:6FC Kaufhauswięcej»
(14-03-2021 16:30)
CallistoShop.pl4:3Zryw Betlejemwięcej»
(14-03-2021 15:15)
Wojak Godula1:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(14-03-2021 14:00)
ZZ Kadra Bielszowice8:1Wataha Zabrzewięcej»
(14-03-2021 12:45)
AWIR3:3B-ce Teamwięcej»
(14-03-2021 11:30)
Lambda - Zygzak5:3Ekspertwięcej»
(14-03-2021 10:15)
2 Liga:
Bar Karolinka9:1El Quattrowięcej»
(13-03-2021 16:30)
CHzP0:10RST Teamwięcej»
(13-03-2021 15:15)
HHT0:5THE LUTAwięcej»
(13-03-2021 14:00)
Los Blancos4:5JOGA BONITOwięcej»
(13-03-2021 12:45)
WSNT3:1Gwarecka Squadwięcej»
(13-03-2021 11:30)
No Name1:1LOS ORLIKOSwięcej»
(13-03-2021 10:15)
RALK — Faza pierwsza
Kolejka 13
Faza pierwsza:
Longman71:54Atomicwięcej»
(19-12-2020 16:00)
Dazynt40:70Rybnik Teamwięcej»
(19-12-2020 14:40)
Gwiezdno Flota105:40Piaśnikiwięcej»
(19-12-2020 13:00)