Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Zapisy na sezon 2019/2020!

28-07-2019 23:41 | Kursor

logo

 Ruszają zapisy do rozgrywek Rudzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki na sezon 2019/2020. Na zgłoszenia drużyn czekamy do 1 września!
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 1 | Więcej »

Silesian Football Night - Losowanie Grup

23-05-2019 15:28 | Kuchcik Jr

logo

 Przedstawiamy  grupy Silessian Football Night
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Skróty meczów finałowych!

22-05-2019 13:31 | Benek

logo


Komentarzy: 0 | Więcej »

RISER Volley Team Jaworzno po raz czwarty Mistrzem!

21-05-2019 20:39 | Kursor

logo

 16 maja spotkaliśmy się po raz ostatni na nowobytomskiej hali w sezonie 2018/19. Czekały nas dwa spotkania - mecz o trzecie miejsce oraz o mistrzostwo ligi. System rozgrywania spotkań - do trzech wygranych setów zapowiadał, że to będzie długi wieczór, bo mogliśmy rozegrać aż dziesięć setów! Ostatecznie skończyło się na ośmiu, a na tron Mistrza RALSu wrócił RISER Volley Team Jaworzno.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Budsar mistrzem sezonu 2018/2019!

20-05-2019 17:45 | Benek

logo


Komentarzy: 0 | Więcej »

Wielki finał tuż, tuż!

13-05-2019 12:45 | Kursor

logo

W czwartek 9 maja poznaliśmy finalistów tegorocznych rozgrywek Rudzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki.      
Komentarzy: 0 | Więcej »

Wyniki i statystyki meczów barażowych.

12-05-2019 12:21 | Benek

logo


Komentarzy: 0 | Więcej »

Terminarz play off.

11-05-2019 17:55 | Benek

logo


Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
Siatkówka — Finały
Finały
Mecz o miejsce 1:
RISER Volley Team Jaworzno3:0Do odcięcia Miechowicewięcej»
(16-05-2019 20:30)
Mecz o miejsce 3:
Kadra Bobrek Bytom3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(16-05-2019 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Wielka Kiść 73:61Piaśnikiwięcej»
(11-05-2019 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Longman64:51Zrywwięcej»
(11-05-2019 16:00)
Siatkówka — Półfinały
Spotkania półfinałowe
:
Kadra Bobrek Bytom1:3Do odcięcia Miechowicewięcej»
(09-05-2019 19:00)
:
RISER Volley Team Jaworzno3:2Volleybeer Team Katowicewięcej»
(09-05-2019 20:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Piaśniki56:55Wielka Kiść więcej»
(28-04-2019 11:40)
Old Boys — Sezon zasadniczy
Kolejka 13 (I-08.03-II-22.03)
2. Liga:
Smart-Logic1:5THUNDER więcej»
(22-03-2019 19:45)
Domino Time0:3TELE-NAT & MILONwięcej»
(22-03-2019 19:00)
U Niego2:2Jastrząbwięcej»
(22-03-2019 18:15)
Kadra Bielszowice5:3Skarbekwięcej»
(22-03-2019 17:30)
Kolejka 14
1. Liga:
WINDEX 5:0Zygzakwięcej»
(15-03-2019 22:45)